…..atletické medaile……

 Konec školního roku se  blíží, ale naše děti nezahálí. V pátek 22. června se  žáci ze 3. – 5. třídy zúčastnili 2. ročníku atletických olympijských her základních škol náchodského okresu na Hamrech  a získali velmi pěkné 7. místo ze 16 škol. Hned v pondělí ráno vyrazilo 11 dětí na hřiště ZŠ Plhov, kde se konal atletický čtyřboj školních družin. Tady také děti zabojovaly a přivezly  8 medailí. Prvňačka Kristýnka Lajerová získala 1. místo ve skoku dalekém, Ema Elichová 2. místo také ve skoku, Štěpán Ptáček má hned 3 medaile – zlatou, stříbrnou i bronzovou za běh na 50 metrů, skok daleký a vytrvalostní běh na 600 metrů, Zlatka Šarišská 3. místo v běhu na 50 m, Danča Cvrčková 2. místo ve skoku a Nikolas Šarišský 3. místo ve vytrvalostním běhu na 800 metrů. Děkujeme všem malým sportovcům za krásné výkony.

A tady jsou krásné fotky našich závodníků: