McDONALD´S CUP

V úterý 23. 4. se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup, který se konal v Červeném Kostelci.
Turnaj jsme zahájili vítězstvím nad “Masaryčkou” 6:1 a jak prohlásila Sára Balcarová: “Adama Hubku jsme si měli šetřit na horší časy.”
Ty nastaly v dalším zápase s Kostelcem, který jsme prohráli jenom 3:2, díky šikovným brankářům dvojčatům Jiráskovým a zkušenému házenkáři Honzovi Vítkovi. Obrana v podobě Laury Adamírové, Nikolase Čisára, Vojty Hlouška a Pepy Ptáčka se také nedala zahanbit.
Další zápas byl už v režii “Komendy” plné fotbalistů a i když si trio Adam Hubka, Štěpán Ptáček a  Sam Truněček máklo, na tento tým to nestačilo. Nepomohli ani naši roztleskávači Šimon Bubeníček a Tomáš Luciak.
V posledním zápase jsme hráli o bronz a i když jsme “Bražci” byli vděční, že nás vzali společným autobusem, museli jsme je porazit. Chtěli jsme totiž přivézt medaile. Foto zde.
Děkujeme panu Hubkovi za vypůjčení dresů, panu Ptáčkovi za trenérské rady a kuchařkám, že na nás počkaly s obědem.