Mimořádné opatření

Na základě rozhodnutí vlády  ČR ze dne 10. 3. je od středy 11. 3. základní škola i školní družina  pro všechny žáky uzavřena do odvolání.   Proto po skončení prázdnin v pondělí 16.3. 2020 NEBUDE ZAHÁJENA VÝUKA!

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních,_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020

 Rodiče žáků mladších 10 let mohou uplatnit po skončení jarních prázdnin nárok na ošetřovné,  které vystavuje škola. Bližší informace a formulář zde. Formulář lze také poslat elektronicky.

Od pondělí 16.3. prosím sledujte také  stránky jednotlivých tříd, kde naleznete  aktuální informace k dalšímu domácímu vzdělávání. Budeme se snažit Vám situaci, co nejvíce ulehčit internetovými odkazy a informacemi, prosíme Vás o spolupráci. Složitost této situace si uvědomujeme, ale je nutné, aby výuka alespoň v nějaké formě probíhala dál. Děkujeme.

Informace ze školní jídelny
Po dobu přerušení provozu základní školy bude školní jídelna uzavřena pro všechny strávníky, obědy jsou odhlášeny automaticky.

Další Informace budeme průběžně aktualizovat na našich stránkách.