Výborné výsledky v matematické soutěži

Stejně jako v minulém roce jsme se i letos ještě před uzavřením škol zúčastnili  online matematické soutěže Pangea. Soutěž je již sedmým rokem vypisována pro žáky základních škol a víceletých gymnázií, které baví počítání. A i v tomto ročníku se nám podařilo navázat na loňské vynikající výsledky!
V kategorii žáků 4. ročníků jsme v první stovce v kraji měli hned 3 žáky – Dominika Nehybu, Marka Bauera a Elišku Leskovou.  V 5. třídě zabodovali v konkurenci 10 645 účastníků Štěpán Ptáček, Jakub Černý a Michaela Anna Stefanu. Především Štěpán Ptáček předvedl senzační výkon, byl celkově 37. a jako 1. v kraji postupuje do krajského kola. Všem moc gratulujeme, děkujeme za reprezentaci naší školy a Štěpánovi budeme držet palce i v krajském kole.  Foto.

Informace o soutěži i zadání na stránkách soutěže Pangea.