Informace pro rodiče budoucích prvňáků

Vážení rodiče budoucích prvňáků, 
především nás velmi  těší, že jste si pro vzdělávání Vašeho dítěte vybrali právě naši školu. 
Během letošních setkání  předškoláků se děti mohly seznámit s prostředím  i s vedením školy a rodiče se mohli ptát se na vše potřebné. Pokud ještě zůstaly nějaké Vaše otázky nezodpovězeny,  prosím, můžete mě  kontaktovat na mail vitkova@zsbeloves.cz .
Zároveň Vám mohu uklidnit, že na vše podstatné máme dost času, osobně se setkáme v září na společné schůzce, kde se dozvíte  potřebné informace,  prosím Vás, abyste na konci srpna sledovali naše třídní webové stránky – v té době už 1. třídy, budu tam vkládat potřebné informace. 
Ještě pro velké nedočkavce přikládám seznam pomůcek pro prvňáky….

Po prázdninách se na Vaše děti i na osobní setkání s Vámi budu těšit!  Mgr. Ivana Vítková