Páťáci se loučí

Dnes odpoledne proběhla na školní zahradě rozlučka s páťáky, kteří odcházejí z naší školy, společně se rozloučili se všemi učiteli a pracovníky školy.  Než zcela zavřou dveře od běloveské školy, dovoluji si velmi neskromně připsat pár vět.
Loučí se třída, se kterou jsem měla možnost prožít pět úžasných  let, na které budu ráda vzpomínat!  Dětem se podařilo vytvořit prima partu a já doufám, že na  naši  školu nezapomenou, v dobrém na ni  budou vzpomínat a občas se na nás přijdou podívat. Do dalších let  přeji dětem jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a  stálý úsměv na rtech.
Na závěr bych chtěla  také poděkovat rodičům dětí za podporu, důvěru a  za všechna milá slova na rozloučenou.                                                                      Mgr. Ivana Vítková
Ještě přikládám foto z dnešní rozlučky.