Zápis budoucích prvňáků

Vážení rodiče,

vzhledem k  vývoji epidemiologické situace budou i v letošním roce probíhat zápisy bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.
Stáhněte si přihlášku – v odkaze  pod  příspěvkem
Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost vyplnění správného e mailu a  Vašeho telefonního čísla. Na email Vám bude zasláno potvrzení o přijetí přihlášky, které je nutné dovyplnit, podepsat a doručit  ve dnech  1.4. – 11.4. 2021 s kopií rodného listu (prostá kopie bez ověření)  do školy následujícím způsobem:

• e mailem – pouze s uznávaným elektronickým podpisem
  • prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky
  • poštou
  • vhozením do schránky na škole.

V případě, že Vám registrační formulář během chvíle nepřijde, zkontrolujte ještě SPAM.
Pokud žádáte o odklad povinné školní docházky, je nutné při vyplňování formuláře zaškrtnout příslušné políčko a následné vyplnit žádost o odklad, která Vám  bude  doručena emailem. Pro udělení odkladu školní docházky je nutné doložit 2 povinná doporučení  – např. z PPP Náchod,  dětského lékaře nebo logopeda.

V případě, že nebudete dítě registrovat on-line, můžete si vyzvednout vytištěnou žádost o přijetí  přímo ve škole, rádi Vám pomůžeme.

Po ukončení mimořádných opatření bychom rádi děti i Vás pozvali do školy, seznámili Vás s prostředím školy i učiteli a alespoň trochu vynahradili dětem  zápis.  Moc se na ně už teď těšíme!