Předškolák v Bělovsi

Ve čtvrtek 10.6. se uskutečnilo jedno z jinak třech pravidelných setkání předškoláků a jejich rodičů u nás ve škole. O to bylo vzácnější a naplněnější. Rodiče se dozvěděli všechny důležité informace od pana ředitele a budoucí paní učitelky. Děti si vyzkoušely, jaké je učení ve třídě, seznámily se, představily se, ukázaly, jak poznají pravou a levou stranu, že se umí podepsat, jak krásně umí malovat atd. Aktivity probíhaly na koberci, v lavicích i s interaktivní tabulí a snad poznaly, na co se mohou těšit. Odměnou jim byly i jednička, medaile a lízátko. Společně jsme si pak prošli celou školu, družinu i jídelnu. Všichni byli moc vděční za toto setkání a už se těšíme na září. Doufejme, že PREZENČNĚ!! Foto zde.