Krásné prázdniny

Přejeme dětem  krásné prázdniny, plné zážitků a radosti, rodičům příjemnou a odpočinkovou dovolenou. Páťákům aby po zaslouženém prázdninovém odpočinku dobře začali na nových školách a  2. září se budeme opět těšit na shledanou!

Zaměstnanci ZŠ Běloves

Rozloučení s páťáky

Tak jsem se rozloučili s páťáky! Na zahradní párty jsme měli možnost užít si ukázky tanečních vystoupení děvčat z páté třídy, nechybělo slavnostní předávání triček, kouzelnické představení, krásné  písničky a na závěr si páťáci připravili milé překvapení. Moc děkujeme za pomoc při zajištění občerstvení, milou společnost, velké díky také patří paní učitelce Ťokanové za výbornou organizaci celé rozlučky. Nezbývá jen popřát  současným páťákům vše nejlepší, krásné prázdniny, úspěšný start na nových školách a aby si odnášeli od nás jen krásné vzpomínky!  Foto.

Závěrečný výlet školní družiny

Ve středu 26. června pojedeme se školní družinou do Velkého Poříčí. Tady máme domluvenou exkurzi  Hasičského záchranného sboru a polygonu – nového výcvikového střediska.
Pojedeme po obědě vlakem, návrat v  15,15 h. na vlakovou zastávku v Bělovsi nebo  v 15,30 h. ke škole.  Pokud s námi někdo nepojede, prosíme rodiče, aby si své děti vyzvedli po obědě, nejpozději ve 13,00 hod.
S sebou baťůžek s malou svačinkou a pitím, sportovní oblečení, kšiltovku. Jízdné hradí  SRPŠ.

Organizace posledního týdne školního roku 2018/2019

• 24. – 25. 6. – třídnické práce, vybírání a rozdávání učebnic (prosíme o jejich kontrolu, případné slepení), donést si větší igelitku/y na věci (VV, výkresy…)
  • 24. 6. – poslední in-line brusle (10.00 – 1. třída, 10.55 – 2. a 3., 11.50 – 4. a 5. třída)
  • 25. 6. – vyučování končí v 11.40 – 11.50 (dle kapacitních možností jídelny)
  • 26. 6. kino “Jak vycvičit draka 3” – sejdeme se ve třídách, s sebou batůžek, pití a svačinu, návrat na oběd (1.- 3. třída kolem 11.30, 4. a 5. kolem 12.00)
  • 27. 6. program dle tříd, sejdeme se jako obvykle  ve svých třídách
  • Obědy –    rozhodnout se o posledním dnu 28. 6. – oběd se vydává už od cca 10.00 (do cca 11.00). Případně včas odhlásit, nejpozději do 25. 6. (do 10.00)!
  • 28. 6. – slavnostní ukončení školního roku, vysvědčení, předpokládaný konec 9.00 – 9.30hod, provoz šk. družiny do 14.00 hod.
  • Stravenky na další školní rok platit přes účet v polovině srpna (do 18.8.). Neplatit v červenci! Asi v polovině července bude vyúčtování.

Rozlučka 5. třídy

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA ROZLUČKOVOU SLAVNOST
DATUM: 25. 6. od 16:00
S SEBOU: hlavně veselou náladu, fotoaparát/telefon, občerstvení bude zajištěno.
PROGRAM: zpěv, občerstvení, tanec, soutěže, slavnostní předávání triček, proslov pana ředitele

Ocenění Žák roku 2019

Ve čtvrtek 20.června byl v budově radnice mezi jinými dětmi  oceněn titulem “Žák roku” také náš student Jakub Černý za svou svědomitou práci a reprezentaci školy v matematické soutěži. Srdečně gratulujeme.

Vlastivědná časová osa

Blíží se konec školního roku a čtvrťáci pilně dokončují své vlastivědné časové osy. A už se téměř nemohou vejít ani do třídy! Velmi musím ocenit především pokrok, který během své práce udělali – vyhledání vhodných obrázků a informací, třídění informací, rozdělení si práce i neskutečná zvídavost a píle! Foto.

Okresní olympiáda v atletice

17. června se družstvo z naší školy zúčastnilo “Okresní olympiády v atletice”. Mohu říci, že všichni závodili s velkým zápalem a pro všechny to byla výborná zkušenost, kterou určitě zúročí v příštích letech. Na druhém místě v běhu na 60 m se umístil Štěpán Ptáček, na třetím místě v běhu na 600m se umístila Běta Kuřová, třetí místo v hodu míčkem obsadil Tadeáš Jirásko. O další body se zasloužila děvčata Míša Stefanu a Kristýna Hejzlarová.
Všem závodníků děkujeme za reprezentaci školy.  Foto zde.