Fotografování

Připomínáme  fotografování jednotlivců  11. 10. ( sada fotografií,  dobrovolný odběr). Pokud o fotografie nemáte zájem nebo chcete např. společnou fotografii sourozenců, prosím napište to do notýsku. Děkujeme.

Zprávy ze školní družiny

Žádáme rodiče, aby do 31. října 2021 uhradili školné za ŠD na 1. pololetí.
POZOR!!!! Od letošního školního roku je možné provést bezhotovostní platbu na číslo účtu vedeného u KB 115-5494990237/ 0100. Do zprávy pro příjemce uveďte:
Školní družina – jméno a příjmení žáka
variabilní symbol: 365

Částka zůstává stejná jako v loňském roce, tzn.:
400,- kč pro žáky, kteří navštěvují ŠD pravidelně včetně kroužků
400,- kč pro žáky, kteří navštěvují 2 kroužky
200,- kč pro žáky, kteří dochází jen na ranní provoz nebo na jeden kroužek.
Platbu v hotovosti přijímáme v nadepsané obálce jako doposud. Děkujeme.

Sběr starého papíru

Podzimní sběr starého papíru proběhne od čtvrtka do pátka-ve dnech 30. září. a 1. října. Prosíme, zapojte se třeba i několika kilogramy, každý kilogram může pomoci složit tunu!

A každá tuna papíru znamená přibližně 17 ušetřených stromů!

Sběr kaštanů, žaludů a pomerančové kůry

Byl zahájen sběr kaštanů, žaludů a  sušené pomerančové kůry.  Zvážené  kaštany, žaludy  nebo usušená kůra se odevzdává paní školnici a lísteček, kde je jméno sběrače a váha nasbíraných plodů/ kůry, předají  své třídní učitelce/učiteli.

Peníze utržené za sběr budou použity na školní výlety a akce školy.  Nejlepší sběrači budou oceněni na konci šk. roku.

Ředitelské volno

Vážení rodiče a milé děti,
oznamujeme, že na den 27. 9. vyhlásí ředitel školy ředitelské volno, jedná se o  pondělí před státním svátkem 28. 9. 2021.