www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

ZŠ, Náchod, 1. máje 365
Karneval PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Čtvrtek, 15 Březen 2018 18:13

KARNEVAL

V pátek 9. 3. 2018 odpoledne jsme se sešli v běloveské sokolovně na školním karnevale. Od rána jsme se těšili na tanec, zábavu, soutěžení, tombolu… A vážně jsme si to moc užili. Bylo to prostě super. Moc děkujeme všem, kteří se na realizaci podíleli, zvláště rodičům za zajištění cen do tomboly, dýdžejovi za zábavu a skvělou hudbu, naší paní kuchařce za krásné a výborné koláče a všem, kteří nám pomáhali při úklidu. Tanečníci a tanečnice zde.


 
Děti čtou dětem 2. díl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Čtvrtek, 15 Březen 2018 17:44

DĚTI ČTOU DĚTEM - 2. DÍL

8. března proběhlo druhé setkání předškoláků z MŠ a páťáků ze ZŠ v Bělovsi. Po kočičkách přišli na řadu pejsci. Opět trochu poučení, zábavy, kreslení, ale hlavně čtení z knížky "Dášeňka, čili život štěněte".  Tím se snažila nová pětka páťáků zaujmout předškoláky při jejich poledním klidu. Předškoláci jsou tímto projektem nadšeni, mají změnu a páťáci si sami udělají přípravu a zahrají si na paní učitelky a pány učitele. A to je opravdu moc baví. Posuďte sami.


Aktualizováno Čtvrtek, 15 Březen 2018 18:03
 
Virtuální realita PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Středa, 28 Únor 2018 20:44

Z některých našich žáků se během týdne stali šikovní lyžaři. A my, kteří jsme na kurz neodjeli? Letěli jsme balónem nad Římem, prohlédli si kosmickou raketu a….Myslíte si, že si vymýšlíme?  Bylo to úplně skutečné. Umožnila nám to jedna z nejpropracovanějších technologií současnosti Windows Mixed Reality pro zobrazení virtuální reality. Tento zážitek nám ve škole umožnil pan Petr Lhotský, který se všem dětem celé páteční dopoledne věnoval. Náš páťák Petr Vočadlo navštěvuje jeho kroužek CoderDojo. A oběma za pěkný zážitek moc děkujeme, alespoň nám to zvedlo náladu po sledování neúspěšného hokejového semifinále.

Podívejte se zde.

 
Předškolák 22. 2. 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Středa, 28 Únor 2018 20:33

V rámci našeho projektu Běloveský předškolák proběhlo ve čtvrtek druhé setkání dětí, které se chystají v září zasednout poprvé do školních lavic. Pro jejich rodiče jsme připravili ve spolupráci s MŠ Vítkova Běloves přednášku na téma “Školní zralost”. Paní Mgr. Martině Švecové tímto ještě jednou moc děkujeme za nás i za rodiče, kteří prožívají s napětím vstup svých dětí do školy a zkušenosti paní psycholožky nadšeně uvítali. Ve vedlejší třídě si zatím budoucí prvňáčci zkoušeli dovednosti, které se jim budou ve škole hodit. Děti moc bavilo hledání písmenek a přiřazování obrázků podle první hlásky, dále si vyzkoušely cviky na uvolnění ruky a také si zopakovaly, jak správně držet tužku. Společně si zazpívaly a zjistily, kdo už zná některé barvičky anglicky.

Fotky zde.

Aktualizováno Středa, 28 Únor 2018 20:57
 
Konec lyžařského kurzu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Středa, 28 Únor 2018 20:22

Počasí se horšilo, teplota klesala, ale my jsme se přesto lepšili.V čem? No přece v lyžování.Vše začalo v pondělí za slunečného počasí, kdy se mnozí z nás snažili postavit na nohy, na kterých se zvláštně pletly lyže...Ke konci týdne se k mrazu přidal i vítr, ale nám to nevadilo. Většina z nás už zvládla sjet sjezdovku bez pádu a dokonce se účastnit prvních závodů, ve kterých byli všichni vítězové a byli odměněni medailí. A to vše díky lyžařským instruktorům, kterým moc děkujeme. Vyzkoušeli jsme lyžařský kurz poprvé a doufáme, že ne naposled.

Fotodokumentace byla během týdne postupně doplňována, medailisty si můžete prohlédnout zde.

Aktualizováno Středa, 28 Únor 2018 20:57
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 10Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.