www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

ZŠ, Náchod, 1. máje 365
Návštěva kostela svatého Vavřince v Náchodě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Úterý, 02 Leden 2018 20:47

Návštěva kostela svatého Vavřince v Náchodě

V posledním týdnu před Vánocemi jsme se šli podívat do kostela sv. Vavřince na Masarykově náměstí v Náchodě. Pro některé děti to byla úplně první návštěva kostela. Hned u dveří nás přivítal velmi milý pan Kašpar, který nám řekl spoustu zajímavých věcí. Mohli jsme si zblízka prohlédnout veliký betlém, posedět v lavici kostela a Ježíškovi jsme zazpívali koledy, což byl úžasný zážitek. Fotogalerie.

 

Aktualizováno Úterý, 02 Leden 2018 20:58
 
Vánoční vystoupení, výstava a dílničky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Úterý, 02 Leden 2018 20:43

Vánoční vystoupení, výstava a dílničky

Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce a i ve škole jsme si je snažili opravdu užít. Vše začalo výzdobou školy, chystáním se na vystoupení a vyráběním dekorací a dárečků na vánoční výstavu. Každý se snažil zapojit. A co teprve v den D, kdy se chystalo pohoštění, připravovala se výstava, probíhaly generálky vystoupení... Jsme moc rádi, že se vše povedlo a moc děkujeme rodičům za pomoc a trpělivost. Fotogalerie.

Aktualizováno Úterý, 02 Leden 2018 20:46
 
Páťáci na návštěvě v náchodské nemocnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Úterý, 02 Leden 2018 20:36

Páťáci na návštěvě v náchodské nemocnici

Díky paní Voleské měli žáci 5. třídy možnost navštívit oddělení ARO v náchodské nemocnici. Dověděli se zde spoustu zajímavých věcí a také si mohli vyzkoušet resuscitaci. Fotogalerie.

 
Výlet na zámek Potštejn PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ťokanová Lucie   
Úterý, 02 Leden 2018 20:30

Výlet na zámek Potštejn

7. prosince se vydali žáci 1. a 2. třídy na vánočně laděný výlet na zámek Potštejn. Společně s holčičkou Barunkou a andělem Arielem se stali součástí Betlémského příběhu, který se odehrával ve zcela přetvořených a kulisami vybavených prostorách zámku. Po představení si poseděli v zámecké cukrárně, prohlédli si i zámecký Betlém, světelnou vánoční výstavu a na konec si každý koupil nějakou tu drobnost na památku. Fotogalerie.
Aktualizováno Úterý, 02 Leden 2018 20:35
 
Podzim ve družině PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Prokopová   
Středa, 29 Listopad 2017 21:01

Podzim v družině

Čas nám nějak rychle ubíhá  a jsou to už skoro tři měsíce, co naši prvňáčci usedli  do školních lavic. V družině se perfektně “zabydleli”, nedělalo jim problém najít si tu nové kamarády i mezi staršími dětmi a bezproblémově se zapojit  do všech činností a kroužků. I když nám v září počasí moc nepřálo,  všichni chtěli trávit co nejvíce času v přírodě. Pořádali jsme nejrůznější soutěže, běhali, závodili nebo pouštěli draky. Objevovali  krásy lesa, chodili  na houby nebo sbírali plody podzimu.  Třeba šípků bylo tolik, že si můžeme vařit čaj celou zimu. Když ale začalo být nevlídno a nechtělo se nám ven, děti upekly  výborný jablkový perník, dlabaly halloweenskou dýni a pustily se do  vyrábění různých podzimních dekorací. Kromě toho jsme si stihli číst pohádky, vyprávět, hrát hry nebo zpívat. Teď už se pomalu budeme těšit na čerta a Mikuláše, který k nám do družiny zavítá v pondělí 4. prosince. Fotogalerie.

Aktualizováno Středa, 29 Listopad 2017 22:53
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 10Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.