www.zsbeloves.cz

ZŠ, Náchod, 1. máje 365
Martin je jednička .... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Brátová Šárka   
Středa, 04 Říjen 2017 21:29

Slavíme, slavíme !!!!

Nejšikovnější cyklista 1. stupně základních škol na Náchodsku  je Martin ŤOKAN z naší školy!!!! Martin mezi dvaceti čtyřčlennými družstvy prokázal v souhrnu výbornou techniku na kole, vynikající  znalost pravidel silničního provozu, také bezpečnou jízdu  po dopravním hřišti a nasbíral ze všech 80 ti závodníku nejnižší počet trestných bodů. Celkově hájilo družstvo z Bělovse  3.října na DDH  skvěle barvy Náchoda a vyšplhalo opět  na nejvyšší příčky.  Velký obdiv zaslouží ale všichni závodníci, lilo a lilo,  ale cyklisté na sobě nedali nic znát a podávali výborné  výkony, takže smekáme…..

Děkujeme také organizátorům za hladký průběh akce.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Říjen 2017 15:58
 
Pohár starostů 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Středa, 04 Říjen 2017 12:51

Pohár mezi kapkami deště - 2. místo z 20 ti družstev  pro naši školu!

Letošní  cyklistický Pohár starostů 2017,  tentokrát starosty Červeného Kostelce, probíhal za ztížených podmínek. Od rána intenzivně pršelo a toto počasí nám “vydrželo” až do vyhlášení výsledků. Na překážkách se to pořádně smekalo, ze závodníků tekla voda, ale všichni do jednoho bojovali ze všech sil. Naše družstvo ve složení Martin Ťokan, Adam Hubka, Adriana Bartošová a  Kristýna Hejzlarová ,  si vedlo výtečně a to i přesto, že nám onemocněl na poslední chvíli jeden reprezentant a zastoupil ho (mimochodem úplně perfektně) náhradník. Bezpečnost našich žáků na silnicích je pro naši školu jednou z priorit a  své znalosti děti úročí každým rokem na cyklistických soutěžích, kde se pravidelně  umísťují  v okresních i krajských soutěžích na prvních třech místech. Moc nás to těší a  zpětná vazba dokazuje, že příprava je opravdu důkladná a má svůj význam.  GRATULUJEME  !!!! Fotogalerie.
Aktualizováno Středa, 04 Říjen 2017 13:08
 
Planetárium Hradec Králové PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Neděle, 01 Říjen 2017 20:21

Exkurze do Planetária

 

Byl pátek, den po svátku sv. Václava  a nejstarší tři ročníky  se sešly před školou už před sedmou hodinou. Cílem naší cesty byl Hradec Králové, konkrétně PLANETÁRIUM.  Program Sluneční soustava krásně zapadal do osnov Prvouky a Přírodovědy 3.-5. třídy a je určen pouze pro digitální planetária. Děti se dozvěděly více o  našem planetárním systému: o Slunci, planetách a malých tělesech, o jejich vzniku i zániku a  hledali jsme i souhvězdí. Digitální promítání na kopuli  velkého kinosálu bylo tak působivé, že děti ho většinou obdivovaly hlasitým   “óóó” a popravdě,  byl to opravdový zážitek i pro nás dospělé. Poté jsme se zastavili  u velkého kyvadla, interaktivního  modelu Zeměkoule, Slunce a Měsíce  a podívali jsme se i do kopule Hvězdárny , kde jsme viděli opravdový hvězdářský dalekohled. Ale koukat jsme nemohli, musíme prý příště vyrazit na exkurzi v noci :-) ...Zážitků bylo moc, vesmír je opravdu nekonečný a  výjimečný…... Fogalerie zde.

Aktualizováno Neděle, 01 Říjen 2017 21:16
 
Loučení s létem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Neděle, 01 Říjen 2017 20:23

LOUČENÍ S LÉTEM

Za asistence sluníčka jsme se i letos důstojně rozloučili s létem.  Na dopravním hřišti si ve středu 27. září děti z běloveské školy  parádně  zasoutěžily a  starší žáci  dokonce trénovali na blížící se dopravní soutěž. Ukázali  tak všudypřítomným rodičům a  mladším spolužákům, že  vyšplhat se na stupně vítězů,  není vůbec lehké.  Velmi rádi jsme mezi námi tradičně přivítali i naše budoucí žáčky, děti z mateřské školy v Bělovsi, ale i naše  absolventy, kteří nám pomohli při organizaci odpoledne.  Když se děti dostatečně vysoutěžily, vyhrály  a vyběhaly, mohly si na připravené hranici opéct něco k snědku.  I přesto,  že astronomicky letos začal podzim 22. září   ve 22:01 hod., tedy už  před pěti dny, na obloze a na teplotě to nebylo vůbec znát. Všichni jsme mohli tedy sluníčku a létu zamávat jak se sluší a patří …..  LÉTO  ahoooój ! Fotogalerie zde.

 

Aktualizováno Neděle, 01 Říjen 2017 21:01
 
Bavíme se sportem - informace PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Vítková   
Středa, 20 Září 2017 21:36

Informace k projektu  " Bavíme se sportem"

  • Začínáme už 21.9. 2017.
  • V případě potřeby ohledně provozních záležitostí organizace cvičení v jednotlivých zařízeních se prosím obracejte přímo na vedoucího trenéra regionu Náchodsko, Vlastimila Vlčka na tel. 737 833 770, případně na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Zde najdete formulář o předání zodpovědnosti, který vyplňte a odevzdejte ve škole nebo při první hodině trenérovi.Je nutné, aby děti měly v šatně k dispozici vhodné sportovní oblečení ven i dovnitř (hodně záleží na počasí).
  • Prosíme o uhrazení poplatku 150,- Kč/měsíc do 5. dne v měsíci nebo 600,- Kč/pololetí do 30.9. na číslo účtu 2700773468/2010,vždy prosím uvádějte variabilní symbol 111 a do poznámky pro příjemce platby jméno a příjmení svého dítěte.

Aktualizováno Středa, 20 Září 2017 21:52
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 10Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.