www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Sladké pečení PDF Tisk Email
Středa, 25 Listopad 2015 14:29

„Co to tu tak krásně voní?“ ptali se rodiče, když si  ve středu  odpoledne přicházeli  do družiny pro své děti .  „No přeci štrúdl „ odpovídaly děti.  S velkým nadšením  strouhaly,  válely  a plnily těsto jablíčky se skořicí. S malými cukráři jsme si  povídali o tom, co má kdo rád, proč máme jíst ovoce a  zeleninu a jaké potraviny jsou zdravé či nezdravé.  S pomocí paní kuchařky jsme „šišky“ upekli, snědli  a věřte, že nezbyl ani kousíček.

Podívejte se  na fotogalerii...

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Listopad 2015 10:01
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.