www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Den Země PDF Tisk Email
Úterý, 10 Květen 2016 08:05

Víte, co je to Den Země, kdy se slaví a proč? Děti ze školní družiny to vědí docela přesně.  Při našich vycházkách do  okolí školy si neustále vyprávíme , jak se v přírodě  chovat a hlavně proč  a jak ji chránit. Na oslavu tohoto svátku jsme si na školní zahradě vysadili strom - třešinku a popřáli ji: aby pěkně rostla, aby měla sladké plody, aby byla zdravá………..

Uvidíme, třeba se dětská přání vyplní a už příští rok si pochutnáme na sladkých třešničkách.

Aktualizováno Úterý, 10 Květen 2016 08:09
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.