www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Pod čepicí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Prokopová   
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 20:30

Pod čepicí se školní družinou

Pátek 18. listopadu byl pro běloveské děti opravdu zážitkový. Dopoledne měly ve škole projektový den a po obědě jsme se školní družinou vyrazili do Hronova na Interaktivní výstavu chytré zábavy. V podkroví bývalé hotelové školy jsme navštívili místo úžasného poznávání a tvoření, vše bylo zaměřené na smyslové vnímání a různé formy světla a barev. V naší FOTOGALERII se můžete přesvědčit, že to stálo za to a doporučujeme  výstavu “POD ČEPICÍ” určitě vidět.

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Listopad 2016 20:48
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.