www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Sladké pečení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Prokopová   
Pondělí, 06 Únor 2017 20:35

Sladká odměna za vysvědčení

Říká se, že po dobře odvedené práci má následovat odměna. A naši  prvňáčci celý půlrok pracovali opravdu pilně. Kromě čtení, psaní a počítání prokázali i své kuchařské dovednosti. Chtěli si sami vyzkoušet, jak a z čeho se peče opravdický dort. Tak jsme ve školní družině odměřovali, sypali, míchali a těšili se na tu vlastnoručně vyrobenou  dobrotu. . Výsledek byl opravdu úžasný. Navrch  ještě šlehačka  a bylo hotovo. Pro velký úspěch si to určitě ještě někdy zopakujeme. A tady pár fotografií.

Aktualizováno Pondělí, 06 Únor 2017 20:40
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.