www.zsbeloves.cz

Vítáme prvňáčky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Pondělí, 04 Září 2017 10:51

První den ve škole

….právě ten zažili v pondělí naši noví prvňáčci. Každý měl na svém místě připravené své první školní pomůcky a na dětech bylo vidět, že jsou na školu pořádně  natěšené :-). O oficiální zahájení školní docházky se postaral místostarosta Města Náchoda Ing. Jan Čtvrtečka a další už pak bylo na paní učitelce třídní Mgr. Lucii Ťokanové. Děti doslova hltaly první informace očima a hlavně je zajímalo,  kdy už budou psát a učit se. Přejeme jim, aby jim jejich nadšení vydrželo až do páté třídy a kolektiv pedagogů je v tom po celou školní docházku u nás v Bělovsi bude podporovat a snažit se, aby se každý den do školy těšily.

Více z 1.dne ve fotogalerii….

Aktualizováno Středa, 06 Září 2017 08:44
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.