www.zsbeloves.cz

Loučení s létem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Neděle, 01 Říjen 2017 20:23

LOUČENÍ S LÉTEM

Za asistence sluníčka jsme se i letos důstojně rozloučili s létem.  Na dopravním hřišti si ve středu 27. září děti z běloveské školy  parádně  zasoutěžily a  starší žáci  dokonce trénovali na blížící se dopravní soutěž. Ukázali  tak všudypřítomným rodičům a  mladším spolužákům, že  vyšplhat se na stupně vítězů,  není vůbec lehké.  Velmi rádi jsme mezi námi tradičně přivítali i naše budoucí žáčky, děti z mateřské školy v Bělovsi, ale i naše  absolventy, kteří nám pomohli při organizaci odpoledne.  Když se děti dostatečně vysoutěžily, vyhrály  a vyběhaly, mohly si na připravené hranici opéct něco k snědku.  I přesto,  že astronomicky letos začal podzim 22. září   ve 22:01 hod., tedy už  před pěti dny, na obloze a na teplotě to nebylo vůbec znát. Všichni jsme mohli tedy sluníčku a létu zamávat jak se sluší a patří …..  LÉTO  ahoooój ! Fotogalerie zde.

 

Aktualizováno Neděle, 01 Říjen 2017 21:01
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.