www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Martin je jednička .... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Brátová Šárka   
Středa, 04 Říjen 2017 21:29

Slavíme, slavíme !!!!

Nejšikovnější cyklista 1. stupně základních škol na Náchodsku  je Martin ŤOKAN z naší školy!!!! Martin mezi dvaceti čtyřčlennými družstvy prokázal v souhrnu výbornou techniku na kole, vynikající  znalost pravidel silničního provozu, také bezpečnou jízdu  po dopravním hřišti a nasbíral ze všech 80 ti závodníku nejnižší počet trestných bodů. Celkově hájilo družstvo z Bělovse  3.října na DDH  skvěle barvy Náchoda a vyšplhalo opět  na nejvyšší příčky.  Velký obdiv zaslouží ale všichni závodníci, lilo a lilo,  ale cyklisté na sobě nedali nic znát a podávali výborné  výkony, takže smekáme…..

Děkujeme také organizátorům za hladký průběh akce.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Říjen 2017 15:58
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.