www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Podzim ve družině PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Prokopová   
Středa, 29 Listopad 2017 21:01

Podzim v družině

Čas nám nějak rychle ubíhá  a jsou to už skoro tři měsíce, co naši prvňáčci usedli  do školních lavic. V družině se perfektně “zabydleli”, nedělalo jim problém najít si tu nové kamarády i mezi staršími dětmi a bezproblémově se zapojit  do všech činností a kroužků. I když nám v září počasí moc nepřálo,  všichni chtěli trávit co nejvíce času v přírodě. Pořádali jsme nejrůznější soutěže, běhali, závodili nebo pouštěli draky. Objevovali  krásy lesa, chodili  na houby nebo sbírali plody podzimu.  Třeba šípků bylo tolik, že si můžeme vařit čaj celou zimu. Když ale začalo být nevlídno a nechtělo se nám ven, děti upekly  výborný jablkový perník, dlabaly halloweenskou dýni a pustily se do  vyrábění různých podzimních dekorací. Kromě toho jsme si stihli číst pohádky, vyprávět, hrát hry nebo zpívat. Teď už se pomalu budeme těšit na čerta a Mikuláše, který k nám do družiny zavítá v pondělí 4. prosince. Fotogalerie.

Aktualizováno Středa, 29 Listopad 2017 22:53
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.