www.zsbeloves.cz

Možnost placení obědů přes internet PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Vítková   
Úterý, 19 Prosinec 2017 10:03

Možnost placení obědů na účet

Vážení rodiče, od měsíce prosince 2017 bude možné platit obědy jak v hotovosti, tak převodem na účet. Žádáme rodiče, kteří mají o tuto službu zájem, aby si u svého bankovního účtu zřídili příkaz k úhradě. Platit můžete buď jednorázově- každý měsíc, nebo trvalým příkazem. Pokud zvolíte trvalý platební příkaz nastavte dostatečnou finanční částku. Na konci šk. roku bude provedeno vyúčtování  a  přeplatek Vám bude vrácen. Datum k úhradě dejte nejpozději 18. v měsíci, aby mohla být vaše platba včas zaúčtována. Platby, které přijdou po 20. v měsíci, už zaúčtovány nebudou!!!

Číslo účtu vedeného u KB 115-5494990237 kód banky 0100 do zprávy pro příjemce uveďte - jméno strávníka !!!!!!! variabilní symbol - 2017

To znamená, kdo má zájem platit lístky na obědy na prosinec přes účet, musí již do 18. listopadu dát trvalý příkaz k úhradě v dostatečné hodnotě!!                       Renata Hejzlarová

Aktualizováno Úterý, 19 Prosinec 2017 10:06
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.