www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Páťáci v Dominu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Sobota, 03 Únor 2018 20:54

PÁŤÁCI V DOMINU

Den, kdy se rozdává pololetní vysvědčení, si páťáci zpestřili návštěvou hronovského Domina. Netradiční dopoledne začalo cestou vlakem do Hronova a pokračovalo zajímavými aktivitami, které centrum pro volný čas dětí v Hronově nabídlo. Ve výtvarné dílně si páťáci vyrobili kytičku, jako dárek ke svátku sv. Valentýna, v keramické dílně si z hlíny "uplácali" praktický stojánek na mobil a zařádili si na horolezecké stěně a v herničce. Moc všem z Domina děkují. Stálo to za to i přes to, že vlak zpátky do školy si museli doběhnout. Jak si to užili, se můžete podívat zde.

 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.