www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Veselé zoubky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Úterý, 06 Únor 2018 16:55

VESELÉ ZOUBKY

Tak se jmenuje preventivní program drogerie dm, který je určen zejména pro žáky prvního ročníku základních škol. Pro naše prvňáčky byl tento program připraven 5. února. Děti si mohly vyzkoušet techniku správného čištění chrupu na velkých modelech zubů, což byla i velká zábava. Také se dověděly spoustu důležitých informací týkajících se správné péče o chrup a že je důležité chodit na preventivní prohlídky. Každý prvňáček na závěr programu dostal malý dárek. Foto zde.

 

Aktualizováno Sobota, 17 Únor 2018 18:23
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.