www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Rekonstrukce sociálních zařízení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Úterý, 06 Únor 2018 17:06

REKONSTRUKCE SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍ V ZŠ

Prosíme žáky a rodiče o shovívavost a pochopení se zhoršenými podmínkami v současné době ve škole (prach, pohyb řemeslníků po škole, stavební materiál na chodbě …) z důvodu rekonstrukce WC. Hlavní bourací práce proběhly o pololetních prázdninách a dále se uskutečňují během odpolední a víkendů. Přesto se na úpravách pracuje i dopoledne. Z organizačních a technických důvodů nešlo rekonstrukci zahájit o prázdninách. Odměnou nám budou nové čisté prostory WC.

Děkujeme za pochopení

Aktualizováno Úterý, 06 Únor 2018 17:09
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.