www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Hurá na lyže! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Pondělí, 19 Únor 2018 21:41

V pondělí 19. 2. se nás 30 žáků rozhodlo vyměnit školní třídy, lavice a sešity  za bílou stráň, lyže na nohou a slunce nad hlavou v lyžařském areálu v Petříkovicích u Trutnova. A udělali jsme opravdu dobře. Teď už jen vydržet celý týden, poslouchat rady lyžařských instruktorů, snažit se co nejlépe zkoordinovat své ruce a nohy a naučit se lyžovat třeba jako Ester Ledecká.

Naši lyžaři zde.

Aktualizováno Pondělí, 19 Únor 2018 21:56
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.