www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Konec lyžařského kurzu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Středa, 28 Únor 2018 20:22

Počasí se horšilo, teplota klesala, ale my jsme se přesto lepšili.V čem? No přece v lyžování.Vše začalo v pondělí za slunečného počasí, kdy se mnozí z nás snažili postavit na nohy, na kterých se zvláštně pletly lyže...Ke konci týdne se k mrazu přidal i vítr, ale nám to nevadilo. Většina z nás už zvládla sjet sjezdovku bez pádu a dokonce se účastnit prvních závodů, ve kterých byli všichni vítězové a byli odměněni medailí. A to vše díky lyžařským instruktorům, kterým moc děkujeme. Vyzkoušeli jsme lyžařský kurz poprvé a doufáme, že ne naposled.

Fotodokumentace byla během týdne postupně doplňována, medailisty si můžete prohlédnout zde.

Aktualizováno Středa, 28 Únor 2018 20:57
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.