www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Předškolák 22. 2. 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Středa, 28 Únor 2018 20:33

V rámci našeho projektu Běloveský předškolák proběhlo ve čtvrtek druhé setkání dětí, které se chystají v září zasednout poprvé do školních lavic. Pro jejich rodiče jsme připravili ve spolupráci s MŠ Vítkova Běloves přednášku na téma “Školní zralost”. Paní Mgr. Martině Švecové tímto ještě jednou moc děkujeme za nás i za rodiče, kteří prožívají s napětím vstup svých dětí do školy a zkušenosti paní psycholožky nadšeně uvítali. Ve vedlejší třídě si zatím budoucí prvňáčci zkoušeli dovednosti, které se jim budou ve škole hodit. Děti moc bavilo hledání písmenek a přiřazování obrázků podle první hlásky, dále si vyzkoušely cviky na uvolnění ruky a také si zopakovaly, jak správně držet tužku. Společně si zazpívaly a zjistily, kdo už zná některé barvičky anglicky.

Fotky zde.

Aktualizováno Středa, 28 Únor 2018 20:57
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.