www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Virtuální realita PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Středa, 28 Únor 2018 20:44

Z některých našich žáků se během týdne stali šikovní lyžaři. A my, kteří jsme na kurz neodjeli? Letěli jsme balónem nad Římem, prohlédli si kosmickou raketu a….Myslíte si, že si vymýšlíme?  Bylo to úplně skutečné. Umožnila nám to jedna z nejpropracovanějších technologií současnosti Windows Mixed Reality pro zobrazení virtuální reality. Tento zážitek nám ve škole umožnil pan Petr Lhotský, který se všem dětem celé páteční dopoledne věnoval. Náš páťák Petr Vočadlo navštěvuje jeho kroužek CoderDojo. A oběma za pěkný zážitek moc děkujeme, alespoň nám to zvedlo náladu po sledování neúspěšného hokejového semifinále.

Podívejte se zde.

 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.