www.zsbeloves.cz

Poslední setkání předškoláků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Sobota, 24 Březen 2018 13:54

Třetí setkání s předškoláčky

Naposledy nás před zápisem navštívili malí předškoláci. Bylo jich 10 a ukázali se jako správná parta šikulů. Na toto setkání se připravily a moc těšily  i paní učitelky Vítková a Brátová. Už u hlavních dveří je přivítala květinová víla, děti se rozloučily s  rodiči a hurá do třídy!  Na koberci jsme vyzkoušeli barvy , počty a řazení  kostiček podle pravidel. Pro děti není interaktivní tabule žádná novinka, ale úkoly na ní  nebyly tentokrát jednoduché. Porovnávaly  se počty prvků,  přiřazovali jsme čísla, klauni nám pomíchali kostky, ale i s tím si děti rychle poradily. Při navlékání barevných korálků nás děti pořádně překvapily svoji perfektní angličtinou, žádná žlutá a modrá, ale yellow and blue ! Pak už předškoláci zasedli do lavic, podle diktátu  procvičovali matematické i  předmatematické pojmy  a na čtvrtku tak  vykouzlili krásný obrázek. Za celé to snažení dostal každý od paní učitelky  další jedničku a sladkou odměnu. Jaké by to bylo setkání bez překvapení, ale  k tomu jsme si přivolali i rodiče. Nejdříve jsme pozorovali obrácenou skleničku, která vypila vodu z talířku. Neskrývaný údiv a  výskot dětí  se objevil, když se  v barevném válci začaly po smíchání ingrediencí malých chemiků (paní učitelky Vítkové a dětí :-))  honit bubliny. Hezčí závěr jsme si ani nemohli přát. Děti nám slíbily, že se  uvidíme už brzy - zápis do školy  už přece  klepe na dveře !!!! Fotogalerie zde.

Aktualizováno Sobota, 24 Březen 2018 14:07
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.