www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Příroda si dělá co chce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Prokopová   
Úterý, 27 Březen 2018 16:10

……příroda si z nás dělá legraci…….

Minulá neděle byla Smrtná a my si v družině, jako každoročně, vyrobili Morenu, abychom se hned v pondělí 19. března mohli vydat za veselého zpěvu k Metuji . Čekalo nás ale nemilé překvapení, protože řeka byla zamrzlá. Ale i v tom velkém mrazu se podařilo Morenu podpálit, hodit do vody a se zimou se  tak rozloučit.  Děti se naučily plno jarních básniček a velikonočních koled, zasely osení, vyrobily krásné velikonoční dekorace a přáníčka. Snad už brzy přijde jaro. My jsme pro to udělali, co jsme mohli. Přejeme všem krásné jarní počasí a VESELÉ VELIKONOCE.

Přikládáme pár  fotek:

Aktualizováno Úterý, 27 Březen 2018 16:12
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.