www.zsbeloves.cz

Děti čtou dětem - 3. díl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Úterý, 10 Duben 2018 21:14

Děti čtou dětem - 3. díl

Medvídek - nejoblíbenější plyšová hračka malých dětí. S tou jsme my páťáci přišli ve čtvrtek  “po o” do školky k předškolákům. Nejdříve jsme jim řekli pár zajímavostí o medvědech a hned jsme s potěšením zjistili, že si vše dobře zapamatovali. Potom jsme jim ukázali knížky, kde je hlavním hrdinou medvěd. A také jsme začali číst z jedné z nich, a to o medvídkovi Pú. Jak jsme doufali, čtení předškoláky zaujalo, odpovídali nám na otázky a s radostí ochutnali medvídkův oblíbený med. Za odměnu byla i pohádka “Sejdeme se u Kolína”, opět s medvídky v hlavní roli. A na závěr jednoho méďu děti vybarvily a vystřihly. Předškoláci mají rádi, že jim čtou starší kamarádi a ti zase vzpomínají, jak chodili do školky oni sami a jak hezké to bylo. Foto

Aktualizováno Úterý, 10 Duben 2018 21:28
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.