www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Čarodějnice v ZŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Úterý, 08 Květen 2018 21:51

Čarodějnice v naší škole...to Vám byl den!

Hned ráno se do první třídy přihnala na svém tryskáči čarodějnice Gertruda, která prvňáčky naučila písmenko G a vydala se s nimi na velkou čarodějnou výpravu. Na té se společně s druháčky snažili plnit úkoly, které si pro ně připravili čarodějové a čarodějnice z 5. třídy. Cestou sbírali různé ingredience a nakonec z nich uvařili lektvar na vysvobození paní učitelky z 5. a 1. třídy. Nechyběl ani poklad.

Třeťáci ani na výpravu nemuseli. Ti proměnili svoji třídu v čarodějnou chatrč, ve které také míchali kouzelné lektvary, zkoušeli nastartovat koště, odhadovali a měřili délky nejrůznějších předmětů a vážili vše možné. Všechny úkoly zvládli a dokonce složili i zkoušky na řidičský průkaz na jízdu na koštěti.

Po obědě naše čarodějnické dovádění pokračovalo formou her a soutěží. Všechny malé čarodějnice i malí čarodějové se rozeběhli po zahradě, aby mohli splnit všech devět úkolů a získat  tak malou odměnu. Kdo měl hotovo, mohl navlékat kouzelné korálky a na památku si je odnést domů. Nejvíc se ale děti těšili na opékání buřtíků a samozřejmě upálení čarodějnice Kanimůry.

Jak jsme si to užili, se podívejte v naší fotogalerii.

 

Aktualizováno Středa, 09 Květen 2018 17:04
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.