Setkání předškoláků

Vážení rodiče a milí předškoláci,

bylo milým zvykem, že jsme se vždycky společně  ještě před zápisem setkávali a seznamovali se školou i učiteli. V letošním roce je to to trochu jiné a složité. Moc rádi bychom se s Vámi viděli a ukázali Vám školu, budeme pozorně sledovat vývoj epidemiologické situace a jakmile by to stav jen trochu  umožnil pozveme Vás k nám!  Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Zároveň jsme si, ale vědomi, jak důležitá  je správná volba školy pro Vašeho prvňáčka. Pokud bychom Vám mohli nějak pomoci v rozhodování, zodpovědět dotazy, které jsou klíčové, nabízíme osobní konzultace po předchozí telefonické domluvě.
                                                                                                                                     Zaměstnanci  školy.