Atletická olympiáda

Velké poděkování patří deseti sportovním nadšencům, kteří se v pondělí 17. června zúčastnili 6. ročníku atletické olympiády na Hamrech. Závodilo se ve vytrvalostním běhu  na 600 metrů (Agáta Bohušová a Matěj Doležal), v běhu na 60 metrů (Darja Kozyn a Václav Mrštík), ve skoku do dálky (Buyandari a Lukáš Gois) a v hodu kriketovým míčkem  (Anudari a Jakub Rudolf). Letošní  premiérovou disciplínou byl štafetový běh, kdy každý běží 200 metrů. Laura Ježková, Anna Ficková, Matěj Doležal a Václav Mrštík byli připraveni na svých metách, ale bohužel kvůli karambolu hned po startu tuto disciplínu nedokončili. Důležité bylo, že děti sportovaly s radostí, držely při sobě a vzájemně se podporovaly. 
I když bylo  kvůli neúspěchu a odřeným kolenům pár slziček, všichni si  zasloužili čokoládovo – hruškovou zmrzlinu a celý den si užili. Foto.