Ve středu 20. května jsme společně s rodiči i ostatními členy rodiny oslavili Den rodin. 💛 Děkujeme všem za milou atmosféru, společně strávený čas a krásné chvíle plné radosti, úsměvů a vzájemného setkání. Těší nás, že jsme tuto oslavu mohli prožít společně. 🌷 Foto zde
