Logická olympiáda 2018

Na rodičovské schůzce  jsme Vás informovali o logické olympiádě, jsme moc rádi, že jste využili tuto možnost a zúčastnili  se!  Váš zájem nás moc těší. Celkem se v kategorii A ( 3.- 5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 11616 řešitelů, z toho z našeho kraje 629.

Především bychom chtěli pogratulovat Lauře Adamírové,  která se  v rámci kraje umístila na úžasném 29.-60. místě a postoupila do krajského semifinále, kde ji určitě budeme držet palce!

Poslední sluníčko na hřišti

Během velké přestávky si ještě chodíme užívat poslední paprsky babího léta na školní zahradu. Kluci neodolají pokušení odreagovat se s míčem při fotbale na nově opraveném hřišti a ani děvčata nezůstávají pozadu, vždyť počasí k tomu přímo vybízí…...Foto zde.

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru proběhne již  od pondělí -ve dnech 15. a 17. října. Prosíme, zapojte se třeba i několika kilogramy, každý kilogram může pomoci složit tunu!

A každá tuna papíru znamená přibližně 17 ušetřených stromů!

“Pohár starostů” – 14. ročník dopravní soutěže mladých cyklistů

V úterý 2. října  2018 jsme se zúčastnili s  našimi žáky (K. Hejzlarová,  B. Kuřová, A. Hubka, S. Truneček)  již jako tradičně dopravní soutěže mladých cyklistů na dopravním hřišti v Bělovsi. I přes nepříznivé počasí se soutěž vydařila a naše družstvo získalo krásné 2. místo z celkem 18 zúčastněných. Výborného výsledku dosáhla K. Hejzlarová, která se svým počtem bodů dosáhla také 2. místa. Děkujeme dětem za snahu a pěkné umístění,  organizátorům za přípravu a těšíme se na další ročník soutěže. Foto.

Loučení s létem

“Loučení s létem”,  akce pro děti a rodiče se  již zařadila mezi tradiční akce naší školy. I letos jsme se v pátek 21. září sešli na dopravním hřišti  v hojném počtu, děti si mohly zasoutěžit, pohrát si, opéct butříky, zkrátka si to za pěkného počasí náležitě užít…… Děkujeme všem rodičům, kteří poslali drobné předměty a sladkosti na odměny.  A tady přikládáme pár fotografií.

Fotbalové odpoledne

12. září se děti z naší školy v rámci družiny zúčastnily Dětského fotbalového odpoledne v Bělovsi, které pro děti připravil FK Náchod. Děti si zahrály fotbal, vyzkoušely různé soutěže,  dovednosti s míčem i bez … Odpoledne si za krásného počasí opravdu užily. Foto zde.

Srdečně Vás zveme na školní akci “Loučení s létem”

Kde?  na dopravní hřišti
Kdy?  v pátek 21.9. v 16,00 hod.
Program: soutěže, opékání špekáčků.
Co s sebou? Dobrou náladu, sportovní nadšení, špekáčky. V průběhu akce bude zajištěn stánek s občerstvením.
Rádi bychom  Vás tímto poprosili o drobné ceny pro zajištění odměn za soutěže (sladkosti, papírenské zboží…..) Moc děkujeme.