www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

ZŠ, Náchod, 1. máje 365
Děti čtou dětem 2. díl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Čtvrtek, 15 Březen 2018 17:44

DĚTI ČTOU DĚTEM - 2. DÍL

8. března proběhlo druhé setkání předškoláků z MŠ a páťáků ze ZŠ v Bělovsi. Po kočičkách přišli na řadu pejsci. Opět trochu poučení, zábavy, kreslení, ale hlavně čtení z knížky "Dášeňka, čili život štěněte".  Tím se snažila nová pětka páťáků zaujmout předškoláky při jejich poledním klidu. Předškoláci jsou tímto projektem nadšeni, mají změnu a páťáci si sami udělají přípravu a zahrají si na paní učitelky a pány učitele. A to je opravdu moc baví. Posuďte sami.


Aktualizováno Čtvrtek, 15 Březen 2018 18:03
 
Virtuální realita PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Středa, 28 Únor 2018 20:44

Z některých našich žáků se během týdne stali šikovní lyžaři. A my, kteří jsme na kurz neodjeli? Letěli jsme balónem nad Římem, prohlédli si kosmickou raketu a….Myslíte si, že si vymýšlíme?  Bylo to úplně skutečné. Umožnila nám to jedna z nejpropracovanějších technologií současnosti Windows Mixed Reality pro zobrazení virtuální reality. Tento zážitek nám ve škole umožnil pan Petr Lhotský, který se všem dětem celé páteční dopoledne věnoval. Náš páťák Petr Vočadlo navštěvuje jeho kroužek CoderDojo. A oběma za pěkný zážitek moc děkujeme, alespoň nám to zvedlo náladu po sledování neúspěšného hokejového semifinále.

Podívejte se zde.

 
Předškolák 22. 2. 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Středa, 28 Únor 2018 20:33

V rámci našeho projektu Běloveský předškolák proběhlo ve čtvrtek druhé setkání dětí, které se chystají v září zasednout poprvé do školních lavic. Pro jejich rodiče jsme připravili ve spolupráci s MŠ Vítkova Běloves přednášku na téma “Školní zralost”. Paní Mgr. Martině Švecové tímto ještě jednou moc děkujeme za nás i za rodiče, kteří prožívají s napětím vstup svých dětí do školy a zkušenosti paní psycholožky nadšeně uvítali. Ve vedlejší třídě si zatím budoucí prvňáčci zkoušeli dovednosti, které se jim budou ve škole hodit. Děti moc bavilo hledání písmenek a přiřazování obrázků podle první hlásky, dále si vyzkoušely cviky na uvolnění ruky a také si zopakovaly, jak správně držet tužku. Společně si zazpívaly a zjistily, kdo už zná některé barvičky anglicky.

Fotky zde.

Aktualizováno Středa, 28 Únor 2018 20:57
 
Konec lyžařského kurzu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Středa, 28 Únor 2018 20:22

Počasí se horšilo, teplota klesala, ale my jsme se přesto lepšili.V čem? No přece v lyžování.Vše začalo v pondělí za slunečného počasí, kdy se mnozí z nás snažili postavit na nohy, na kterých se zvláštně pletly lyže...Ke konci týdne se k mrazu přidal i vítr, ale nám to nevadilo. Většina z nás už zvládla sjet sjezdovku bez pádu a dokonce se účastnit prvních závodů, ve kterých byli všichni vítězové a byli odměněni medailí. A to vše díky lyžařským instruktorům, kterým moc děkujeme. Vyzkoušeli jsme lyžařský kurz poprvé a doufáme, že ne naposled.

Fotodokumentace byla během týdne postupně doplňována, medailisty si můžete prohlédnout zde.

Aktualizováno Středa, 28 Únor 2018 20:57
 
Hurá na lyže! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Pondělí, 19 Únor 2018 21:41

V pondělí 19. 2. se nás 30 žáků rozhodlo vyměnit školní třídy, lavice a sešity  za bílou stráň, lyže na nohou a slunce nad hlavou v lyžařském areálu v Petříkovicích u Trutnova. A udělali jsme opravdu dobře. Teď už jen vydržet celý týden, poslouchat rady lyžařských instruktorů, snažit se co nejlépe zkoordinovat své ruce a nohy a naučit se lyžovat třeba jako Ester Ledecká.

Naši lyžaři zde.

Aktualizováno Pondělí, 19 Únor 2018 21:56
 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 2 z 8Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.