www.zsbeloves.cz

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do naší školy.

Zápis se koná ve čtvrtek a v pátek 5. a 6. dubna. Vždy od 14:00 do 17:00.
S sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.

Výlet ŠD na Dobrošov PDF Tisk Email
Úterý, 30 Červen 2015 08:20

Konec školního roku neodmyslitelně patří výletům. Ten letošní jsme si se školní družinou naplánovali na Dobrošov. Po obědě jsme s batůžky  vyrazili vzhůru do kopců. Prošli jsme si vojenské  podzemí a po malém občerstvení a „nákupech“ zamířili na rozhlednu  Jiráskovy chaty. Pro mnohé děti to byl velký zážitek, některé byly v těchto místech poprvé. Nakonec všichni dostali medaile,  které mohli směnit v Lázeňské cukrárně za zmrzlinu. A teď už jen HURÁ NA PRÁZDNINY. Fotogalerie...

Aktualizováno Úterý, 30 Červen 2015 08:29
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.