www.zsbeloves.cz

Pohár starostů 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka Brátová   
Středa, 04 Říjen 2017 12:51

Pohár mezi kapkami deště - 2. místo z 20 ti družstev  pro naši školu!

Letošní  cyklistický Pohár starostů 2017,  tentokrát starosty Červeného Kostelce, probíhal za ztížených podmínek. Od rána intenzivně pršelo a toto počasí nám “vydrželo” až do vyhlášení výsledků. Na překážkách se to pořádně smekalo, ze závodníků tekla voda, ale všichni do jednoho bojovali ze všech sil. Naše družstvo ve složení Martin Ťokan, Adam Hubka, Adriana Bartošová a  Kristýna Hejzlarová ,  si vedlo výtečně a to i přesto, že nám onemocněl na poslední chvíli jeden reprezentant a zastoupil ho (mimochodem úplně perfektně) náhradník. Bezpečnost našich žáků na silnicích je pro naši školu jednou z priorit a  své znalosti děti úročí každým rokem na cyklistických soutěžích, kde se pravidelně  umísťují  v okresních i krajských soutěžích na prvních třech místech. Moc nás to těší a  zpětná vazba dokazuje, že příprava je opravdu důkladná a má svůj význam.  GRATULUJEME  !!!! Fotogalerie.
Aktualizováno Středa, 04 Říjen 2017 13:08
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.