www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Děti čtou dětem 1. díl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Denisa Vančáková   
Neděle, 04 Únor 2018 21:40

DĚTI ČTOU DĚTEM 1. DÍL

Takový je název nového projektu, který společně zahájily MŠ a ZŠ v Bělovsi.

Nejstarší děti ze základky si připravily “čtenářskou dílnu” pro nejstarší děti ve školce, tedy předškoláky. Trochu poučení, zábavy, kreslení, ale hlavně čtení z knížky, tím se snažily mladší kamarády i vlastní sourozence zaujmout při jejich poledním klidu. Předškolákům se to moc líbilo a páťáci se zase s chutí ocitli v místech, která jsou jim z raného dětství dobře známá. Příjemné chvíle pro děti i paní učitelky se budou opakovat jednou v měsíci. A všichni už se na ně moc těší. Podívejte se, jak se dětem vedlo.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Březen 2018 18:00
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.