www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Nová projekční technika v 1. třídě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Ťokanová   
Čtvrtek, 19 Duben 2018 23:08

Je to opravdu super...

Od 16. 4. se v první třídě radujeme z nové projekční techniky a jejího ukotvení na stávající tabuli. Díky této úpravě si ještě více užíváme výuku. K ovládání nám stačí náš prst nebo speciální tužka. V perfektním rozlišení můžeme sledovat výukové programy, pohádky o přestávkách, můžeme plnit různé úkoly...Děti se předhání v tom, kdo půjde s tabulí pracovat a pečlivě hlídají, aby se všichni vystřídali :-).

Podívejte se, jak nám to jde.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Duben 2018 23:26
 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.