www.zsbeloves.cz

POZOR ZMĚNA PŘÍJEZDU ze šk. výletu z Ostaše!! Příchod ke škole v cca 15:10 hod.

 

Zahradničíme PDF Tisk Email
Napsal uživatel I. Prokopová   
Úterý, 24 Duben 2018 16:08

……………..zahradničíme…………….

Minulý týden děti z družiny přišly s přáním, že si vytvoříme záhonek a budeme “něco” pěstovat. Naskytlo se nám staré nevyužívané pískoviště a nápad byl na světě. Počasí bylo ideální, a proto nebylo nač čekat. Dětské ruce se daly do práce s velkým nasazením. Vozily hlínu i písek, vybíraly kamínky a vyráběly cedulky s názvy rostlin. V pátek odpoledne jsme společně navštívili p. Meisnera  v Bělovsi a nakoupili sazeničky salátu, kedluben, petrželky…….a hned se mohlo začít vysazovat a vysévat. Teď už zbývá jen zalévat a čekat na velkou úrodu.

Fotogalerie: Tady se můžete podívat, jak jsou děti šikovné a pracovité………...

 Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.